Левски би ЦСКА-София при U14, Гаоте с нови 2 гола (ВИДЕО)

0
-
-

Юношите на „Левски“ до 14 години победиха с 3:1 на стадион „Георги Аспарухов“ връстниците си от „ЦСКА-София“ в мач от 8-ия кръг на Градското първенство. Любомир Каракашев в 37-та минута откри за „сините“, а Стивън Гаоте в 53-та и 56-та минути направи резултата класически, преди гостите да отбележат за крайното 3:1.

Воденият от треньора Милен Гаджев тим е на първо място в класирането с 22 точки, със 6 пред втория „Славия“.

Съставът на „Левски“ U14: 1. Огнян Владимиров, 2. Антон Манов, 3. Кристиан Манолов, 4. Самуел Велчев, 5. Александър Петров, 6. Радостин Стоилов, 7. Стивън Гаоте (68 – 16. Ники Станимиров), 8. Кристиян Вутов, 9. Андрей Нешев (55 – 17. Иво Мотев), 10. Велин Драгоев (66 – 18. Велизар Ветов), 11. Любомир Каракашев.