Куп футболисти и елитни рефери върнаха красивия футбол в Благоевград(СНИМКИ)

0
el klasiko pobeda
-
-

Днес бяха финалните двубои на коледния футболен турнир: „Да върнем красивия футбол в Благоевград“! 12-дневният турнир се проведе на спортен комплекс „Пирин“ (Интерната).
16 отбора взеха участие в турнирът като общият брой участници бе над 230 футболисти и любители на футбола. Участие взеха много бивши и настоящи футболисти като Светослав Дяков, Георги Даскалов, Димитър Петков, Юлиян Попев, Станислав Костов, Китан Василев, Божидар Васев, Борис Иванов, Костадин Илиев, Антон Тунгаров и др.
Наградите бяха раздадени от Светослав Дяков, Юлиян Попев, Красимир Костов, Николай Ризов (Ористил билд – спонсор на турнира ), Георги Иванов и Николай Попниколов (съдии Ефбет лига). gonzo nagrada
На трето място завърши отборът на „Баш майстора“. Наградата за феърплей получиха младите момчета от „Мирис на есен“. Най-добър вратар на турнира стана Станислав Карадалиев(Ел класико). Най-полезен играч на турнира стана играчът, който не спря да се бори за тима на „Ветераните“, завършили на второ място – Петър Кепов(младши).  Голмайстор на турнира стана Кирил Дамбов(Грийн планет), който успя да класира своя тим на 4-то място с 11 гола. Във ШАМПИОН на турнира се превърна титулуваният клуб „Ел класико“. sani nagrada
Въпреки състезателният си характер, организаторите на футболния турнир бяха подготвили кутия за благотворителност за каузата „Да помогнем на Стойчо“, в която събраха 1401 лв и 40 стотинки.
Екипът на „Да върнем красивия футбол в Благоевград“ благодари на всеки състезател, зрител и футболен деятел за оказаната помощ наистина да върнем красивия футбол! Ще се видим догодина!