Крушчич: Притеснявах се да не допуснем някой случаен гол! Победата е за феновете ни

0
Снимка: cska.bg

Наставникът на ЦСКА-София – Милош Крушчич, сподели мнението си за победата с 1:0 над Славия.

„Доволен съм и от резултата, и от играта. Труден мач. Славия нямаше поражение от 5 мача. Но ние победихме заслужено. Имахме много положения, можеше по-рано да затворим мача. Притеснявах се да не допуснем някой случаен гол. Като изпускаш толкова положения… Накрая имахме и късмет, но заслужена победа.

Представяме се еднакво и през двете полувремена. Но второто полувреме пък вкарваме повече голове.

Беше много трудно днес. Знаехме, че това ни чака. Винаги е трудно преди пауза за национални отбори. Много важна победа.

Благодаря на нашите фенове. Победата е за тях.

Тази победа ни дава спокойствие. Искам да продължим по същия начин.

Не сме подценили последните минути. Но като изпуснеш 10 положения, нормално е и съперникът да има положение“, коментира Крушчич.