Крумовград с ценна победа, Локомотив дерайлира

0
krumovgrad
-
-

Крумовград победи Локомотив(София) като гост с 2:0  и завоюва много ценни три точки. Железничарите пък загубиха мач, който влизаше в графата „задължителни“ за печелене.

В 11-ата минута Александър Колев беше изведен с чудесно дълго подаване зад защитата на Локомотив София, нападателят влезе на скорост отляво в наказателното поле и опита удар от малък ъгъл, но вратарят Александър Любенов внимаваше и спаси.

Пет минути по-късно Симеон Мечев стреля от фал, но топката премина встрани от десния страничен стълб на вратата на Янко Георгиев.

Крумовград поведе с 1:0 в 19-ата минута. Димитър Тонев центрира в наказателното поле на Локомотив София, където Серкан Юсеин бе изпуснат от Селсо Рапосо и с много премерен удар вкара топката във вратата на Александър Любенов.

Ренан се опита да изненада Александър Любенов с удар от разстояние в 26-ата минута, но вратарят на Локомотив София внимаваше и спаси.

Мики Орачев отправи удар от средно разстояние в 39-ата минута, но Янко Георгиев успя да се намеси и да спаси.

Симеон Мечев отправи коварен удар от около 20 метра в 56-ата минута, но Янко Георгиев успя да се намеси и да избие топката в корнер.

В 59-ата минута Крумовград организира бърза контраатака. Серкан Юсеин подаде към Димитър Тонев, който след това сложи топката на главата на Алекс Колев, но той стреля над напречната греда в аут.

Серкан Юсеин стреля много коварно от фал в 65-ата минута, насочвайки топката в долния десен ъгъл на вратата на Локомотив, но Александър Любенов внимаваше и успя да избие в корнер.

Три минути по-късно Серкан Юсеин навлезе на скорост в наказателното поле на Локомотив и преодоля двама играчи, след което подаде към Александър Колев, а той стреля, но Диме Димов успя да изчисти топката пред голлинията.

Янко Георгиев отново се наложи да се намесва в 70-ата минута, спасявайки опасен удар на Карлос Франса.

В 85-та минута Мечев изтърва от изгодна позиция за гол.

В 90+4 Любенов сложи край на всичко с втори гол за гостите.