Камбуров: Футболните ми качества са ясни! Цяла седмица слушах коментари за 4:0, 5:0, а те можеше да отидат на толкова

0
Снимка: ЦСКА 1948
-
-

Нападателят на ЦСКА 1948 – Мартин Камбуров – сподели мнението си за равенството с ЦСКА-София (2:2). Именно неостаряващият голмайстор реализира първото попадение в двубоя.

„С оглед развитието на мача, мога да кажа, че ме е яд. Бяхме подценявани – българи, млади момчета, много подценявани бяхме. Цяла седмица слушах коментари за 4:0, 5:0. Можеше да стане така, но за нас, ако бяхме задържали първото полувреме. Можеше да отидат на 4:0. Не подценявам отбора, с който играхме, но съжаляваме.

Не сме чакали на контри или да се защитаваме. Треньорските указания бяха да играем атакуващо. Единствено съжалявам за 45-ата минута, когато върнахме съперника в мача.

Слушах някакво изказване как Али Соу ще вкара в 19-ата минута. Красимир Балъков ми каза, че аз ще вкарам в 19-ата минута.

Рекордът – трябва да създаваме ситуации. Тогава моята работа е да реализирам. Горд съм, че издържам физически след пандемията и това, че аз изкарах коронавируса. Футболните ми качества са ясни. Ще давам всичко от себе си да помагам на младите и те на мен. Благодаря на клуба и на всички момчета в отбора. Днес показахме, че не бива да се омаловажават усилията на българските момчета“, коментира Камбуров.