Бала: Доволен съм от футболистите, но не от резултата! Изиграхме по-добър мач от ЦСКА-София

0
Снимка: ЦСКА 1948
-
-

Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Красимир Балъков – сподели мнението за равенството с ЦСКА-София. Неговият отбор имаше два гола аванс, който обаче не успя да задържи.

„Доволен съм от моя отбор. Дадоха всичко, което имат като потенциал. Има неща, които трябва да коригираме във времето, но все пак това ни е първият мач в елита. Казах им и след мача, че им свалям шапка за характера, който показаха.

Доволен съм от футболистите, не съм доволен от резултата. След като водиш с 2:0, трябва да затвориш мача. Но да не забравяме, че играем срещу много силен противник, със своите козове.

Изненадахме ЦСКА-София с нашата агресия и компактност в средата на терена. Имахме човек, който винаги да играе срещу топката, което за тях не беше комфортно. Закономерно вкарахме два гола. Изиграхме по-добър мач от ЦСКА-София.

В последната секунда на първото полувреме една малка неконцентрация доведе до гол. Това попадение даде отново дух на ЦСКА-София. Изключително съм доволен от характера и заряда, който показаха моите футболисти.

В България има футболисти. Вижте второто полувреме какви футболисти влязоха. Те не са играли във втората ни дивизия. Трябва да вярваме повече в нашите кадри и да им даваме шанс за развитие“, коментира Балъков.