Какъв ден за Бензема! Вкара си автогол,пропусна дузпа,но….(ВИДЕО)

0

Ал Итихад се наложи на над узбекистанския Навбахор Наманган с 2:1 в Джеда в реванша между двата тима в азиатската Шампионска лига. След като първият двубой завърши при нулево равенство, Ал Итихад продължава напред в турнира с общ резултат от 2:1, като саудитският тим ще се изправи срещу някой измежду Ал Хилал и иранския Сепахан.

Карим Бензема се опита да изчисти центриране в наказателното поле на Ал Итихад в 25-ата минута, но за негово нещастие прати топката в собствената си мрежа. До края на първото полувреме обаче френската звезда се реваншира, асистирайки на Абдеразак Хамдала, който изравни в добавеното време.

Ал Итихад получи правото да изпълни дузпа в 75-ата минута, която бе пропусната от Карим Бензема. Автогол на Тома Табатадзе в 87-ата минута обаче донесе успеха на домакините от Саудитска Арабия.

Браво! Юноша на Левски тренира с първия отбор на Рома(ВИДЕО)