Кабаков и негостоприемен стадион затрудняват ЦСКА-София под Аязмото

1
-
-

В неделя вечер ЦСКА-София гостува в Стара Загора на Берое и това трябва да бъде поредната стъпка към върха за армейците. Поне, ако искат да станат шампиони. Реферът Кабаков и негостоприемният в последно време стадион под Аязмото са сред статистическите фактори, които могат да затруднят ЦСКА-София, пише „Тема спорт“.

Съдия номер едно у нас свири домакинството срещу Славия, което е и единственият мач, в който ЦСКА-София загуби точки до момента в първенството. Кабаков показа червен картон на халфа на белите Нгуена, но те изравниха в добавеното време чрез юношата Мартин Атанасов, след като Кайседо бе вкарал в 62-ата минута.

Пловдивчанинът ръководи и двубоя с ЦСКА 1948 на 22 май, когато ЦСКА-София, воден от Любо Пенев, загуби с 0:1.

Другият подводен камък за армейците е едноименният стадион „Берое“, където последните им две визити завършиха със загуби. През септември 2019-та, когато ЦСКА-София бе воден от Люпко Петрович, падна с 1:2, а Стара Загора се оказа и лобното място за Бруно Акрапович. Босненецът също бе уволнен, след като червените загубиха на 21 март тази година с 0:1. Голът вкара Камбуров от твърде съмнителна дузпа в 87-ата минута, а оттогава Драгомир Драганов не е ръководил мач на ЦСКА-София.