Извор и Димитровград не се победиха в местното дерби

0
-
-

Без победител завърши местното дерби от последния 17-ти кръг на Югоизточната Трета лига между отборите на Извор (Горски извор) и Димитровград. Това бе една от малкото срещи от кръга ,която се изигра. Общо 5 мача бяха отложени по различни причини на Югоизток в последния есенен кръг.

Черноморец с класика срещу Карнобат, ще зимува на върха (ВИДЕО+СНИМКИ)

Първото полувреме на стадиона в димитровградското село приключи без голове. След почивката двата тима си размениха по едно попадение за крайното 1:1. Най-напред дошлият от Арда Кърджали Ахмед Осман откри за гостите, а в добавеното време Христо Христов изравни за домакините.

Така Димитровград събра актив от 30 точки и с мач по-малко е на четвърто място във временното класиране. Извор е 13-ти с 18 точки. Като цяло и двата отбора изпращат успешен есенен полусезон.