Черноморец с класика срещу Карнобат, ще зимува на върха (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец победи с 3:0 ОФК Карнобат в среща от 17-ия кръг на Югоизточната трета лига. Това бе 14-та победа за възпитаниците на Слави Костенски от началото на сезона и те ще зимуват на върха на Югоизток с актив от 44 точки. Карнобат пък остава в златната среда с 20 пункта. Срещата бе излъчвана директно в Kotasport.com.

Победата по традиция отново не дойде лесно. Този път „акулите“ все пак пожалиха феновете си и решиха нещата далеч преди да дойде 90-ата минута.

Преди почивката двата отбора не си отбелязаха гол, като си размениха по една по-сериозна възможност.

В 66-тата минута Черноморец поведе. След центриране от корнер на Милен Танев, Любомир Божинов с глава вкара така важното първо попадение.

В 82-ата минута „акулите“ удвоиха аванса си. Милен Танев центрира от фал към Стоян Кижев, който вкара буквално от голлинията, правейки 2:0.

В последната минута на редовното време Димитър Петров от Карнобат засече с глава центриране в наказателното поле. Топката обаче срещна напречната греда.

В добавеното време Мариян Тонев оформи и крайното 3:0. Той бе изведен сам срещу вратаря Тотев, преодоля го и реализира на празна врата.