ИЗВЪНРЕДНО! Георги Тодоров хвърли оставка: Уморих се! Вече ми омръзна

0
-
-

Старши треньорът на Левски заяви, че ще си подаде оставката. Това се случи след загубата с 1:2 от Черно море.

„Намирам причините за загубата в неопитността, младостта и несигурността. Изиграхме много добро първо полувреме. Имахме възможност да удвоим резултата. За съжаление прибързаните действия ни попречиха. Всеки мач едно и също, една и съща грешка. Вече се уморих. Хората са прави да искат оставка, да питат няма ли бекове в България. Ами няма. Това е за съжаление. Нямаме възможност да си позволим нещо по-добро. Такива глупави грешки… Със Славия загубихме така. Виждате и днес какво стана. Вместо с човек повече да ги натиснем, да отбележим втори гол, ние допуснахме грешки. И половината започнаха да треперят. Явно Левски е много висока топка за някои футболисти чисто психологически.

Със Славия заслужавахме точка. Раздадоха се момчетата. Днес първото полувреме заслужавахме да победим, но второто полувреме…

Феновете ще получат оставката ми! Аз 4 месеца знам през какво съм минал, за да съберем отбор да играем. Отстрани е лесно да се говори, но когато си тук и се печеш всеки ден на това нещо, виждаш грешките и трябва да се отнасяш внимателно за това, че са млади футболисти…  вече ми омръзна. От първия мач се започна с тия грешки на играчите. Един човек греши един път, втори път… А те много пъти грешат. Когато не си вземеш поука, става глуповато“, коментира Георги Тодоров.