Избягал от Левски повежда атаката на Локо (Сф) срещу ЦСКА-София

0
-
-

Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев умува да повери атаката в домакинството срещу ЦСКА-София на Илия Димитров, пише „Тема спорт“. Както е известно, мачът бе преместен за 20:00 часа в неделя на „Васил Левски“.

Доскорошният нападател на Левски се завърна преди седмица в „Надежда“ и веднага се отчете с попадение. Той влезе като резерва при равенството с ЦСКА 1948 и донесе точката. Димитров смени Бухмиди в 58-ата минута и 14 по-късно бе в прегръдките на съотборниците. Съперникът обаче взе точката след гол в добавеното време.

В трите си досегашни мача, в които започна сред 11-те, Карим Бухмиди така и не впечатли с изявите си. Затова и почти сигурно Колев ще хвърли Илия Димитров от първите минути на мача с армейците.