Иван Колев: Огромното желание за победа породи сериозно напрежение! Пирин ще е като ранен звяр

0
-
-

Старши треньорът на Локомотив (Сф) – Иван Колев – сподели мнението си за победата с 1:0 над Ботев (Вр).

„Изключително важна победа. Второто полувреме изобщо не ми се коментира. Огромното желание за победа породи сериозно напрежение, което попречи. Първото полувреме, след 15 минута, намерихме себе си, диктувахме играта. Второто полувреме очаквах да бъдем още по-настоятелни, да осъществим натиск и да отбележим още голове, но това не се случи. Мисля, че знам какви са причините. Това напрежение, огромното желание за победа… Това доведе до редица елементарни грешки, които повлияха сериозно на играта ни. През втората част показахме неумение да задържаме топката в противниковата половина, прибързвахме с дълги пасове, много брак. Това са основните неща. Трябва да благодаря на играчите, защото се вложиха максимално.

На полувремето си казахме много сериозни думи по отношение на евентуално подценяване. Не мисля, че имаше такова, след като заиграхме с човек повече.

Има още 5 мача. Трябва да се подготвим много сериозно.

Пирин след тези загуби ще са като ранен звяр. Ще бъдат с друг вид срещу нас“, коментира Колев.