Илиан Илиев: Никой не мисли за първото място! 5:1 е малко тежко за показаното от Славия

0
ilian iliev

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев – сподели мнението си за разгромната победа с 5:1 над Славия като гост.

„Почнахме добре мача. След двата гола последва отпускане или пък Славия заиграха това, което трябваше. Вкараха гол и добре че свърши полувремето да си кажем някои неща. Футболистите ги поздравявам, че се ориентираха. 5:1 е малко тежко за това, което Славия показа. Можем да коригираме някои неща в дефанзивен план.

Треньорите винаги искаме да е по-добре и може би трябваше да бъде по-добре. Но като усилие, с тези големи преходи е тежко. Мога само да поздравя футболистите.

По-добре е, че сме по-обиграни. Отразява се кратката почивка. Малко тежко вървят мачовете, няма го този интензитет в някои от тях. Няма я свежестта. Надявам се като се освежат футболистите да изглеждаме по-добре.

Не мислим за първото място. До 7-8 кръг трудно може да гледаш класирането, има и отложени мачове. Никой не мисли за първото място.

Лудогорец имат добри футболисти и добър отбор. Трябва да сме още по-агресивни и внимателни в дефанзивен план, тъй като, ако не сме, ще ни създадат доста проблеми“, коментира Илиев.