Илия Груев записа няколко минути при победа на Лийдс

0
gruev
-

Лийдс Юнайтед постигна категорична победа срещу Уотфорд с 3:0 ва „Елан Роуд“ в мач от осмия кръг на Чемпиъншип.

Българският национал Илия Груев-младши влезе в игра в 90-ата минута , когато замени халфа Глен Камара.

Йоркширци започнаха с натиска си още през първото полувреме, в което показаха солидно надмощие, но воденият от Даниел Фарке тим не успя да достигне до попадение. В 67-ата минута обаче това бе факт и Лийдс поведе, когато след асистенция на Даниел Джеймс, Йоел Пиро опъна мрежата на вратата, пазена от Даниел Бахман.

След нова асистенция на Дан Джеймс в 70-ата минута, Сам Байръм вкара второто попадение за Лийдс. Джейдън Антъни оформи крайното 3:0 с гол в 89-ата минута.

Лийдс се изкачва до 5-о място в Чемпиъншип, след като събра вече актив от 13 точки, докато Уотфорд е на 16-а позиция с 9 пункта в актива си.