И дузпа не стигна на Несебър за победа срещу Димитровград

-
-

ОФК Несебър и ФК Димитровград си поделиха по една точка в мач от 9-тия кръг на Трета лига. На градския стадион в Несебър двата тима завършиха при резултат 1:1, като головете паднаха във второто полувреме на срещата.

Във 25-та минута главният арбитър отмени попадение на Григор Георгиев, който отбеляза за гостуващия тим от положение на засада.

В 67-та минута на двубоя бе отсъдена дузпа в полза на Несебър след нарушение на вратаря на Димитровград, Стамен Бояджиев, срещу Патрик Попов. Попов бе и изпълнителят на наказателния удар, като отбеляза и изведе отбора си напред в резултата с 1:0.

7 минути преди края на редовното време влезлият от скамейката за гостуващия тим Христо Иванов излезе сам срещу вратаря, Марио Исаков, и не сгреши, отбелязвайки гол за 1:1. Така мачът завирши при равенство за двата състава.