Холмар: Искаме да сме на върха! Там ни харесва

0
-
-

Защитникът на Левски – Холар Ейолфсон, изигра за първи път през 2019 г. пълни 90 минути в официален мач. Това се случи при днешната победа с 3:0 над Черно море. След двубоя, исландецът сподели своето мнение.

„Беше по-добре отколкото очаквах. Вкарахме 3 гола още през първото полувреме. Контролирахме мача.

90 минути беше истински тест за мен. Щастлив съм. През последните месеци се чувствах все по-добре. Но се нуждая от мачове, за да вляза в необходимата форма. Затова съм щастлив, че днес играх цял мач.

По-различно е при новия треньор. Имаме различен отбор. Имаме нови футболисти. има неща, които се случват извън терена, което е позитивно.

Днес бяхме много добри на контри. Имахме и други положения. Нашите трима нападатели са много добри, бързи и технични.

Искаме да сме на върха. Ясно е. Харесва ни там. Но трябва да продължим да работим. Важно е да събираме колкото се може повече точки и в края на сезона да сме първи“, заяви Холмар.