Хебър вкара 4 на дубъла на Ботев

0
-
-

Тежка загуба с 0:4 при визитата си на Хебър в Пазарджик инкасира дублиращия тим на Ботев(Пд) в контролен мач, игран на стадион „Георги Бенковски“.

През първата част точен за домакините бе Евгени Игнатов – Бамзи, който се отличи с фамозно попадение. След паузата Иво Михайлов, Емануил Манев – Мотора и Джеймс Лима формиха разгромния успех в полза на хебърци.

Той можеше да бъде и много по-изразителен, ако не бяха отличните намеси на стража на Ботев. В още няколко други случая шансът покри пловдивчани. Младите канари имаха едва две чисти ситуации в мача, но Ивайло Василев през първата част и Петър Дебърлиев след почивката се справиха с опасните удари.

В последните 30 минути от контролата Николай Митов пусна в игра младите си играчи и Ботев успя да изнесе играта си в малко по-предни позиции.