Гьозтепе с равенство, Мъри критичен

0
stoilov

Гьозтепе взе точка от гостуването си на Тузласпор. Воденият от Станимир Стоилов тим стигна само до 1:1 в срещата от ХХХ кръг на турската Първа лига.

Уилям Тогу откри резултата в 58-ата минута, а пет по-късно Рамон Лундквист изравни.

По този начин Гьозтепе се доближи още до промоция в Суперлиг. Отборът на Мъри остава на второ място във временното класиране с 60 точки, с 8 повече от третия Чорум, а до края остават 4 кръга. Тузласпор е 15-и с 32 точки.

„Не успяхме да изиграем мача на най-високо ниво. Бяхме добри през първото полувреме, имахме и възможности. Трябваше да се възползваме от тях и да вкараме гол, а по този начин да ни бъде по-лесно през втората част.

Не съм много доволен от второто полувреме като игра. Не съм доволен и от това, че играта беше спирана твърде често. Не мисля, че тази ситуация помага на някого. И ние не успяхме да стигнем до желания гол. И двата гола в мача бяха плод на късмет.

Както казах миналата седмица, още нищо не е свършило. Трябва да продължим пътя си с голяма мотивация и амбиция. Днес трябваше да изиграем много по-добър мач, защото имаме цел. Искаме да се класираме в Суперлигата, но само 45 минути не са достатъчни за това“, заяви след мача Стоилов.