Гол в 20-ата секунда не стигна Локо (Пд) да победи Славия (ВИДЕО)

0
pomorie lokomotiv plovdiv 29
-
-

Локомотив (Пловдив) и Славия не успяха да се победят в мач от Група „Б“ на втората осмица в Първа професионална лига. Съперниците си размениха по едно попадение за крайното 1:1.

Домакините поведоха с гол в 20-ата секунда. Умарбаев подаде на Ожболт, последва няколко метра дрибъл и почти от границата на наказателното поле с левия крак намери долния десен ъгъл на вратата на Славия за 1:0.

В 11-ата минута Елитон стреля опасно от фаул, но Георгиев изби влизащата под гредата топка.

В 29-ата минута Ашковски стреля опасно покрай вратата на Пиргов. 180 секунди по-късно Узунов нанесе хубав удар от фаул, но покрай вратата.

В 40-ата минута Велковски центрира отляво, Пиргов увисна, а Марич самопожертвувателно изби в корнер топката и попречи на Карабельов да я вкара в празната врата.

В 65-ата минута Димитър Велковски изравни резултата. Бившият футболист на „смърфовете“ Димитър Велковски даде точката на „белите“, разписвайки се с техничен удар от фаул от границата на наказателното поле, оформяйки крайното 1:1.