Генчев загадъчно: Когато някой не спазва тактическите указания, това е неуважение към колегите и треньорското ръководство!

0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Старши треньорът на Лудогорец – Станислав Генчев – сподели мнението си за загубата с 1:3 от Антверп.

„Доста слабо първо полувреме. Имахме много големи проблеми в защита, оставяхме съперника лесно да разиграва. Около 15 минути спазвахме това, което тренирахме. След това настана хаос. На полувремето коригирахме нещата. Второто полувреме стояхме доста по-добре. За съжаление загубихме.

Трябва да спазваме дисциплина от първата до последната минута. През всичките минути трябва да си концентриран и да даваш всичко от себе си, без да проявяваш неуважение към колегите си и към труда на всички. Футболът е колективен спорт. Когато един или двама не спазват това, което се тренира, това се отразява на целия отбор. Когато някой не спазва тактическите указания, това е неуважение към колегите и треньорското ръководство“, коментира Генчев.