Генчев: Нервен мач! Класирането ни е справедливо

0
Снимка: ludogorets.com
-
-

Наставникът на Лудогорец – Станислав Генчев, сподели мнението си след равенството с Ференцварош, което класира „орлите“ в елиминационната фаза на Лига Европа.

„Доста нервен мач, с много непредизвикани грешки и от двата отбора. Хубавото за нас е, че при първата по-сериозна грешка от противника, развихме хубава контра и отбелязахме. Имахме шанс при някои ситуации. Удариха греда. Резултатът и нашето класиране са справедливи.

Никой не би рискувал да тръгне сляпо в атака от първата минута. Тях ги устройваше победа с 1:0, а гол се вкарва и в първата, и в последната минута.

Старанието и желанието при всички футболисти беше на високо ниво. Всички сме щастливи от класирането.

Не съм си помислял, че противникът ще ни обърне. Мислех как да задържим преднината или да я увеличим.

Още като изтеглиха групата, бяхме на мнение, че сме в една от най-тежките. Ние сме изключително щастливи, че се класираме напред.

Надявам се да се паднем срещу отбор, срещу който можем да се представим добре и да го отстраним“, коментира Генчев.