Генчев: Не е пристигнала оферта за Колев, която да удовлетворява клуба! Чакаме двама нови

0
Снимка: ludogorets.com

Наставникът на Крумовград – Станислав Генчев – сподели мнението си за победата с 2:1 над бившия си тим Ботев (Пловдив).

„Мога да разделя мача на няколко части. Влязохме много добре, вкарахме гол и от 5-ата до 40-ата минута дадохме инициативата. Късмет е, че резултатът беше само 1:1. Последните пет минути отново бяхме по-добри. Второто полувреме беше равностойно. Просто бяхме по-хитри и измъкнахме победата. Отборът може много по-добре. След първото полувреме им казах, че това, което показваме, е много под нашето ниво.

Искам да се надиграваме с най-силните отбори и на моменти да ги превъзхождаме. Това е нашата цел. Сигурен съм, че следващият мач ще е по-добър от днешния.

Между нашите ръководства не е имало напрежение. И двата отбора искахме на „Колежа“ пред повече публика и по-добър терен. Няма какво да връщам на Ботев, задължен съм им. Даже и днес имаше хора, които ме подкрепяха, за което им благодаря.

За всеки треньор и удоволствие да работи с добри футболисти, особено с такъв като Алекс Колев. Той е лидер на отбора. Когато е на терена, другите се чувстват по-добре. До момента не е пристигнала оферта за него, която да удовлетворява клуба.

Чакаме двама нови футболисти, които ще се присъединят във вторник“, коментира Генчев.