Генчев каза какво не трябва да се случва повече и отсече: Можем още доста неща да развием!

0

Старши треньорът на Локомотив (Сф) – Станислав Генчев – сподели мнението си за победата с 3:0 над Септември.

„Напълно заслужена победа. Успяхме да се възползваме от слабостите на Септември и да създадем доста голови положения и да отбележим три гола още през първото полувреме, което ни даде изключително голямо психологическо предимство и спокойствие до края на мача.

Септември играе добър футбол, имат собствен стил. Ние стараем да поправяме грешките, да изчистваме слабостите. За мен е много важно, че втори пореден мач не допускаме гол, предния мач вкарахме два гола, а сега три, така че има някакъв напредък. Можем и още доста неща да развием в отбора и ще се стараем да го направим.

Особено през първото полувреме се възползвахме по най-добрия начин от слабостите, които бяхме анализирали на Септември. Освен трите гола, създадохме още 3-4 опасни контри. Второто полувреме малко се поотпуснахме, въпреки че на това наблегнах на полувремето. Това трябва да го коригираме и да не се случва повече“, коментира Генечев.