ФК Черноморец отстъпи на Карнобат

0
-
-

ФК Черноморец 1919 загуби като гост на Карнобат с 0:2, в контролна среща. Двубоят премина при равностойна игра. „Акулите” допуснаха двете попадения в самия край на мача, когато на терена вече бяха основно юноши на клуба. Преди началото на срещата пък Карнобат представи официално състава си, с който ще се подвизава в Трета Югоизточна група.

В 5-ата минута Карнобат можеше да поведе, но Георги Стоянов се намеси решително и изби в корнер. В 14-ата минута Виктор Янев засече с глава центриране от фаул на Даниел Костов, но топката премина малко над напречната греда. Гостите имаха претенции за дузпа за нарушение срещу Антон Атанасов, но главният арбитър Валентин Железов не посочи бялата точка. В началото на второто полувреме Антъни Георгиев нахлу в наказателното поле, но точно преди да нанесе решителен удар топката му бе избита. Малко по-късно наставникът на бургазлии Ангел Стойков направи множество смени в своя състав, като на терена се появиха много юноши на клуба. Това повлия на играта на тима и едва тогава карнобатлии наложиха натиск. Четвърт час преди края на мача Живко Димов с мощен удар удари напречната греда зад Янчо Костадинов, а малко след това Петър Колев направи същото. Живко Димов откри резултата в 85-ата минута, а Георги Бинев оформи крайното 2:0 в самия край на мача.

Състав на ФК Черноморец 1919: Г. Стоянов, Д. Белчев, Сл. Костенски, Хр. Георгиев, Т. Бачев, Г. Праматаров, Д. Райков, Ант. Атанасов, Ив. Деянов, Д. Костов, В. Янев

Резерви: Я. Костадинов, П. Парушев, М. Желев, В. Обрешков, С. Русев, Ант. Георгиев, П. Георгиев, Ил. Иванов, Д. Тодоров

Източник: Фейсбук – ФК Черноморец 1919 / FC Chernomoretz 1919