ФК Черноморец 1919 U15 отстъпи на Локомотив (Пд)

0
-
-

ФК Черноморец 1919 загуби първия си мач в Елитната група U15. „Акулите“ отстъпиха с 0:1 на Локомотив (Пд). Възпитаниците на Борис Борисов могат да съжаляват, че не успяха да стигнат поне до точка, след като се представиха на много добро ниво. За сърцатата си игра пък, те бяха изпратени с аплодисменти от зрителите на стадиона във Ветрен.

През първите 15 минути на двубоя гостите имаха лек превес в играта, но не успяха да застрашат сериозно вратата на Черноморец. Постепенно домакините се отърсиха от напрежението и натиснаха своя съперник. След четвърт час игра Димо Кръстев отправи мощен удар, който обаче бе отразен от вратаря. Втората част започна със сериозно надмощие на „акулите“. В 53-ата минута обаче, след изпълнение на корнер, Християн Петров засече с глава за 0:1. Даниел Димитров отправи силен удар, но топката премина до гредата. До края на мача домакините наложиха тотален натиск, но така и не съумяха да стигнат поне до изравнително попадение.

Състав на ФК Черноморец 1919 U15: М. Ибрямов, Г. Господинов, М. Димитров, П. Петров, Д. Киров, Д. Иванов, Д. Кръстев, Хр. Димов, Д. Димитров, Й. Томов, Кр. Лефтеров

Резерви: Пл. Пепеляшев, С. Александров, Д. Киряков, В. Стоилов, Ст. Станчев, Ал. Ангелов, Вл. Бонев