ФК Национал разби ЦСКА-София при юношите за Купата

0
-
-

Национал (U18) отстрани ЦСКА (U18) след победа с 4:1 в първия кръг на турнира за Купа БФС.
Срещата от надпреварата за Юноши старша възраст се игра пред повече от 100 зрители днес следобед в НСА.
Първото полувреме завърши 0:0, но след почивката момчетата на Александър Стоянов и Станислав Катранков наложиха волята си с по-добра игра и четири красиви гола.
Първо Мартин Савов прехвърли вратаря на съперника за 1:0. След това гостите изравниха, но малко по-късно Калоян Стрински вкара с удар от воле от 30-тина метра. Третият гол бе добавка на Мартин Савов след дузпа на Емре Дрянов, отсъдена за нарушение срещу Стрински. Минута преди края на срещата Емре Дрянов завърши чудесна комбинация в наказателното поле на съперника за крайното 4:1.