ФК Кюстендил пречупи Перун с късни голове

0
-
-

ФК Кюстендил победи с 2:0 Перун Кресна в среща от 27-ия кръг на Югозпадната трета лига. Срещата започна много лошо за домакините ,които още в 5-тата минута пропуснаха дузпа. От бялата точка Мартин Газиев не успя да преодолее вратаря Атанас Тъпигьозов. И срещата стана вного трудна за възпитаниците на Николай Николов -Чезето.

Те удариха и две греди,пропуснаха куп положения и едва в 82-та минута Виктор Анастасов откри резултата. В последната минута голмайсторът на домакините Александър Александров-Аци вкара и второто попадение. В класирането ФК Кюстендил е 4-ти с 67 точки, на 3 зад лидера Марек. Перун пък е на предпоследното 17-то място с 22 точки.

В следващия кръг ФК Кюстендил гостува на Рилски спортист, а Перун приема Оборище Панагюрище.