Филип Кръстев вкара дебютния си гол в Ередивизи срещу Аякс (ВИДЕО)

0
filip krastev
-
-

Филип Кръстев вкара дебютния си гол в Ередивизи за отбора на Цволе при загубата с 1:3 от Аякс, в мача от 27-ия кръг на първенството.

Кръстев се появи в игра в 67-ата минута и само пет по-късно вкара много красив гол.

Аякс поведе в резултата с гол на Хлинсон в 12-ата минута, а 12 минути по-късно Чуба Акпом направи преднината на нидерландския гранд от 2:0.

Кръстев намали пасива на Цволе в 72-ата минута. Бившият футболист на Левски овладя топката в средата на терена, а след това подходи с голямо самочувствие, навлезе в наказателното поле, а накрая излъга и вратаря на гостите, за да вкара за 1:2.

Чуба Акпом вкара трети гол за Аякс в мача в 84-ата минута.

Цволе е тринадесети в класирането с 28 точки и все още не е сигурен за своето бъдеще в елита, тъй като е само на шест точки над зоната на изпадащите.