Феро: Може да имаме ново попълнение! Ще имаме друга физиономия в плейофите

0
ferario spasov

Старши треньорът на Ботев (Пд) – Ферарио Спасов, сподели мнението си за загубата с 1:2 от Славия.

„Загубихме с един гол разлика. Не виждам разлика в играта на двата отбора. Тежък терен. Допуснахме през второто полувреме от де центрирания да ни вкарат. Не виждам да имаха други положения. Добре се представихме с оглед на изключително тежкия ресурс, с който разполагаме от футболисти.

Не търся оправдание за загубата. Доволен съм от показаното от момчетата. Играхме мъжки, равностойно на този терен, с група от много млади играчи. Приоритет ни е да съберем колкото се може повече от точки от предстоящите мачове и да се концентрираме върху плейофите.

Няма как да не ни се отразиха 120-те минути през седмицата срещу Ботев (Гълъбово). отразило се е при всички положения.

Младите не се различават по нищо от останалите. Техният потенциал е още по-голям. Ще ни трябва време да ги интегрираме.

В плейофната фаза очаквам да влязат двете момчета, които нямат работна виза. Може да имаме и ново попълнение. Ще имаме друга физиономия.

Не е сериозно да пренебрегваме първенството заради Купата“, коментира Феро.