Евентуалният съперник на Лудогорец в III кръг изглежда почти ясен

0
kopenhagen
-
-

Евентуалният съперник на Лудогорец в третия предварителен кръг на Лига Европа е почти ясен. Тази вечер се изигра първият двубой между Дъ Ню Сейнтс и Копенхаген и датчаните си тръгнаха с успех с 2:0 от гостуването си в Уелс.

Така те направиха голяма стъпка към продължаване напред в Шампионската лига, докато Дъ Ню Сейнтс е пред отпадане от турнира и продължаване в Лига Европа, където ще се изправи срещу Лудогорец или Валур.

Копенхаген вкара по един гол в двете полувремена. Гостите поведоха с 18-ата минута с попадение на Пиерос Сотириу, който засече центриране на Карло Бартолец отдясно.

Второто попадение бе дело на Роберт Сков. Той бе точен от дузпа в 61-ата минута, която бе отсъдена за фаул срещу Сотириу.

Така Копенхаген е огромен фаворит за продължаване напред, докато Дъ Ню Сейнтс ще трябва да направи нещо впечатляващо в реванша, ако не иска да приключи с участието си в турнира.