Ето къде може да гледате „червеното“ гостуване на Бодьо/Глимт

0
Снимка: twitter.com/Glimt

Двубоят от груповата фаза на Лигата на конференциите между Бодьо/Глимт и ЦСКА ще бъде предаван по MAX Sport 3, съобщава „Тема Спорт“. Срещата в Норвегия ще се изиграе идния четвъртък от 22:00 часа. Спортният канал вече излъчи два от мачовете на армейците в груповата фаза на турнира – загубите с 1:5 от Рома на „Олимпико“ и с 0:1 от Заря Луганск на „Васил Левски“.

Нулевото равенството с Бодьо в София и загубата с 0:2 в Украйна пък бяха предавани по bTV Action. Именно в ефира на тази телевизия ще е прякото излъчване на срещата Цървена звезда – Лудогорец насрочена също за четвъртък, но от 19:45 часа.

Очаква се Стойчо Младенов да заложи на част от резервните си футболисти в Норвегия с оглед на предстоящото 4 дни по-късно шампионатно гостуване в Разград.