Етър не се даде и на Ботев в мач с 4 гола (ВИДЕО)

0

Етър и Ботев (Пловдив) не успяха да се победят в мач от 4 кръг на efbet Лига. Съперниците изиграха атрактивен мач на стадион „Ивайло“, завършил при 2:2.

Ботев поведе още в 4-ата минута. Тайлон изведе Тодор Неделев, който технично прати топката в мрежата за 0:1.

Въпреки ранното попадение, Етър не се пречупи и в 38-ата минута изравни. След центриране от корнер, топката стигна до Александър Дюлгеров, който с плонж направи 1:1.

Ботев успя да възстанови аванса си още до края на първото полувреме. Минутка преди да изтече редовното време, Филиоп центрира към Марко Перван, който засече с глава за 1:2.

След само 7 минути игра през втората част, Етър отново изравни. Даниел Младенов отбеляза красиво попадение с удар от 30-ина метра.

10 минути преди края на мача, „канарчетата“ поискаха дузпа за игра с ръка на Дюлгеров, каквато обаче главният съдия не отсъди. Повторенията показаха, че нарушение действително има, ала не стана ясно дали то е в, или извън наказателното поле.