Ел Маестро: Обичам ЦСКА и играчите си! За мен няма как да е по-добре

0
nestor el maestro
Снимка: facebook.com/pfc.chernomore.varna

Старши треньорът на ЦСКА-София – Нестор Ел Маестро – сподели мнението си за победата с 2:1 над ЦСКА 1948.

„Резултатът е по-важен от играта. Допуснатият гол ни направи живота и мача труден. Реакцията беше страхотна. Бяхме много смели със смените, които направихме в точния момент. Затова спечелихме.

Първото полувреме имахме отлични шансове, но ги пропуснахме. В модерния футбол важни са 16 футболисти, а не 11. Имахме план, който може би не сработи в началото, но след това показахме добра реакция.

В тази фаза на сезона е важно да печелим точки и да си постигнем целите. Борим се на двата фронта. Не останаха много мачове. Целите са най-важни в момента.

Нормална ситуация във футбола. Спечелихме последните си 3 мача. Готвим се от утре за следващия мач и отиваме за четвърта поредна победа.

Обичам този клуб. Харесвам много града. Наслаждавам се на работата с колегите си. Обичам играчите си. За мен лично няма как да е по-добре“, коментира Ел Маестро.