Ел Маестро недоволен от защитник

0
nestor el maestro
Снимка: cska.bg

Треньорът на ЦСКА-София Нестор Ел Маестро не е доволен от представянето на централния защитник Браян Кордоба. Колумбиецът започна като титуляр в първия пролетен кръг срещу Ботев Враца, когато армейците допуснаха куп ситуации пред Димитър Евтимов, който се отчете с ключови намеси за победата с 3:0. Сръбският специалист намира част от вината за неубедителното дефанзивно представяне у Кордоба и той загуби доверието му в следващите мачове. Капитанът Юрген Матей се завърна в титулярния състав в следващите три двубоя, а когато се контузи през първата част на домакинството на Берое, на терена се появи Енес Махмутович.

Както вече стана ясно, нидерландецът със сигурност пропуска следващите два мача на ЦСКА-София. Първият от тях е гостуване на ЦСКА 1948 в събота. По-вероятно е мястото му да заеме Енес Махмутович, отколкото Браян Кордоба./ „Тема спорт“