0
ФБ Дунав
-
-

Отборът на Дунав (Русе) разби със 7:1 Спартак (Варна) ІІ в приятелска среща между двата тима в Русе. Още от самото начало домакините показаха, че са по-добрият отбор и поведоха в резултата. Драгош Фирцулеску даде аванс още в първата минута, а Джан Хасан удвои в 4-ата минута. Така завърши и първата част, докато след паузата Преслав Петков вкара за 3:0 в 48-ата минута.

Последваха три попадения на Йордан Димитров, който се разписа в рамките на 18 минути. Той вкара четвъртия гол в 56-ата минута, след което добави едно попадение в 61-ата минута, а в 74-ата минута оформи своя хеттрик. Александър Виденов в 76-ата минута вкара и седми гол, докато Тунгай Неджет отбеляза почетното попадение за варненци в 89-ата минута. Играчите на Дунав можеха да вкарат още няколко гола, но и варненци пропуснаха 3-4 изгодни положения за гол.

Дунар (Русе) – Спартак (Варна) ІІ 7:1
1:0 Драгош Фирцулеску (1)
2:0 Джан Хасан (4)
3:0 Преслав Петков (48)
4:0 Йордан Димитров (56)
5:0 Йордан Димитров (61)
6:0 Йордан Димитров (74)
7:0 Александър Виденов (76)