Дубълът на ЦСКА-1948 удари Марек като гост

0
-
-

Марек загуби с 0:2 от ЦСКА 1948 II в контролна среща играна на стадион „Бончук“, с която двата тима запълниха паузата в първенството на Втора лига. Воденият от Андрей Андреев дублиращ състав на „червените“ отбеляза по един гол в двете полувремена. Попаденията за младите „армейци“ реализираха Борислав Вакадинов в 13-ата минута и Стивън Кирилов в 68-ата.

.
Домакините имаха голямо желание да зарадват президента си Цветан Видински,който днес има рожден ден,но не успяха.

След подновяването на шампионата във второто ниво на родния футбол отборът на Марек е домакин на един от претендентите за промоция в елита – Хебър. Мачът ще се играе на 19 ноември, петък, от 14.30 часа, ЦСКА 1948 II пък гостува на дубъла на Ботев (Пд). Срещата е насрочена за 23 ноември, вторник, от 14.30 часа.