Дубълът на Ботев и Локо Дряново не се победиха

0
botev vratsa dubal
-
-

Отборите на Ботев Враца 2 и Локомотив Дряново завършиха 1:1 в двубой от 16-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Срещата започна с натиск на гостите, но в началото на срещата Николай Банов не успя да вкара. В 13-ата минута на срещата при едно излизане на вратаря ни Кристиян Пенчев съдията отсъди нарушение и показа червен картон. На вратата застана Тихомир Трифонов, който се справи отлично през цялата среща. В 19-ата минута Иван Велев изведе Николай Банов зад защитата, който отбеляза за 0:1. Домакините изравниха след разбъркване в наказателното поле. В края на първота полувреме Радостин Стоилов се освободи от противников състзател и бе фаулиран като главния съдия правилно изгони състезателя на домакините . Второто полувреме започна с натиск на нашия отбор като Денис Дачев пропусна да вкара. До края ня срещата нямаше други положения пред двете врати.