Достоен Черноморец загуби от Локо Пд, синът на Гонзо бележи (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Лидерът в Югоизточната трета лига Черноморец Бургас направи здрав мач срещу носителя на купата на България Локомотив Пловдив в Бургас.Акулите изненадаха елитния си съперник и направиха страхотно първо полувреме но загубиха с 1:3, а срещата бе предвана пряко в Kotasport.com.Това бе и поредната среща от лагера на смърфовете в Поморие.
Първата опасност дойде само след 4 минути игра,когато Герги Минчев опита удар с глава, но топката премина встрани от вратата.

В 12-ата минута гостите от Пловдив получиха правото да изпълнят пряк свободен удар. Новото попълнение на Локомотив Конър Руан прати кълбото в наказателното поле,но куп футболисти и на двата отбора се разминаха с топката. В 32-та пък удар на Александър Колев от Локото бе отбит от голлинията. В 35-тата минута Милен Танев откри за акулите след страхотен удар от фаул. В самия край на първата част домакините можеха д авкарат и втори гол.Илко Пиргов отби далечен удар, а при добавката Стоян Кижев нацели отблизо страничната греда.

След час игра смърфовете стигнаха все пак до изравнително попадение.Влезлият като резерва Илич изведе в добра позиция Александър Иванов и синът на спортния директор Георги Иванов-Гонзо вкара за 1:1.

В 79-тата минута гостите направиха и пълен обрат след попадение на Илич.

Малко след това Локомотив получи правото да изпълни дузпа, но Момчил Цветанов нацели гредата.

В последната минута той все пак се реваншира за пропуска си и оформи крайното 1:3.