Децата на Черноморец отпаднаха драматичо с дузпи (ПЪЛЕН ЗАПИС)

0
-
-

Децата на Локомотив Пловдив до 15 години победиха с 2:1 Черноморец Бургас в мач-реванш от 1/8-финалите на Републиканското първенство, а при дузпите малките смърфове надделяха с 4:2. Припомняме, че в първия сблъсък „черно-белите“ отстъпиха с 1:2 в Бургас.
Георги Мавродиев откри резултата за домакините след половин час игра. През второто полувреме , след грешка в отбраната Черноморец изравни. Живко Табаков се възползва от неразбирателство и се разписа отблизо. Късметът обаче обърна гръб на малките акули… Драматично в последната минута Бижидар Зелямов вкара втори гол за пловдивчани и така се стигна до дузпите. Където по-здрави нерви показаха децата на Локомотив и се класираха за четвъртфиналите на първенството.