Дерменджиев: Трябва да признаем, че вкарахме бърз втори гол в началото на второто полувреме и това ни успокои

0
georgi dermendjiev 1
Снимка: ludogorets.com

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев обяви след победата с 5:1 над Левски, че е станало дерби, но отборът му е бил нервен през първата част.

„За мен стана едно дерби. Първото полувреме бяхме доста изнервени и имаше периоди от играта, в които не можахме да я контролираме. Доволен съм като цяло. Дойде резултата от мача на ЦСКА и трябваше да победим.

Отбелязах на почивката, че сме нервни, а трябва да бъдем спокойни. Трябва да признаем, че вкарахме бърз втори гол в началото на второто полувреме и това ни успокои. Тренираме стандартните ситуации, знаем как играе Левски при статичните положения и ги неутрализирахме.

Много е важно да имаме не едни и същи играчи, които да вкарват голове“, каза Дерменджиев.

„Мачове като този срещу Пирин са сложни заради самата мотивация. Мачът там ще е труден, ако не им обърнем внимание“, завърши треньорът на разградчани по повод предстоящото гостуване в Благоевград.