„Червен“ нападател аут за сблъсъка с Лудогорец

0

Ганайският нападател на ЦСКА-София Бисмарк Чарлс продължава да е гонен от лош късмет, пише „Тема спорт“. За последно той взе участие в официална среща преди точно три месеца – на 22 август, след което получи контузия в коляното, наложила и оперативна намеса. Възстановяването му продължи два месеца, а завръщането му на терена бе в контролата с Литекс, провела се в паузата за мачове на националните отбори. Ганаецът се представи силно и отбеляза две попадения при победата с 4:1, записвайки 60 минути на сметката си.

Очакванията бяха, че Чарлс ще попадне в групата за домакинството на Арда и ще запише първи официални минути от лятото насам. Това обаче не се случи, а след двубоя треньорът Стойчо Младенов обяви, че Чарлс е болен и няма да е на негово разположение 4-5 дни.