Черноморец удари Загорец в 90-ата минута

0

Черноморец победи като гост Загорец (Нова Загора) в контролна среща. „Акулите“ на Слави Костенски се наложиха с 1:0, като единственото попадение падна в 90-ата минута на мача.

След четвърт час игра, силен удар на Любомир Божинов профуча на сантиметри от левия страничен стълб.

В 20-ата минута Мустафа Мустафа бе на сантиметри от гола, след като ударът му с  глава от   вратарското поле срещна гредата.

5 минути по-късно пък гредата помогна на Мартин Теменлиев и резултатът остана непроменен.

В 40-ата минута Любо Божинов напусна с контузия. На негово място се появи каращият проби юноша на Берое – Галин Генчев.

Второто полувреме започна със смени и в двата отбора. За Черноморец на терена излязоха трима юноши и Мирослав Коев.

Победното попадение за Черноморец падна в 90-ата минута. Валентин Стоилов центрира отлично в наказателното поле, където Милен Танев засече за крайното 0:1.

Следващата контрола на Черноморец е в събота в Бургас. Съперник на „акулите“ ще бъде отборът на Верея. Двубоят е с начален час 17:30.

Черноморец: Теменлиев, Шопов, Пюскюлю, Мустафа, Мантаров, Божинов, Парушев, Танев, Узунов, Русев, Вергиев