Черноморец с първа победа във Втора лига (СНИМКИ)

0
chernomoretz bdin (45)

Черноморец победи  Бдин (Видин) с 2:1  в мач от II кръг на Втора лига. На стадион „Лазур“ „акулите“ бяха категорично по-добрият отбор и заслужено се поздравиха с първи успех във втория футболен ешелон.

Резултатът беше открит още в 9-та минута. Тогава Венци Гюзелев реализира от дузпа, кочято бе отсъдена за нарушение срещу самия него.

Домакините продължиха да доминират и логично стигнаха до втори гол. Той падна в 25-та минута, след като Петър Патев засече с глава центриране отляво и успя да насочи топката в мрежата на видинчани.

До края на полувремето Черноморец създаде още възможности за ново попадение, но в последния момент нещо не достигаше за да се стигне до успешно реализиране на общите усилия на тима.

В 48-та минута тимът на Бдин намали от дузпа. Голът отбеляза Цветомир Тодоров.

Праз второто полувреме отново Черноморец бе отборът, който диктуваше играта, но до ново попадение не се стигна.