Черноморец победи Атлетик Куклен в сетния миг (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец Бургас постигна трудна победа с 2:1 срещу Атлетик Куклен в мач от 12-ия кръг на Югоизточна Трета лига.

Черноморец Бургас поведе в резултата в 7-ата минута, след като Милен Танев реализира дузпа, която бе отсъдена в полза на домакините за игра с ръка на Васил Иванов.

Атлетик Куклен изравни резултата в 17-ата минута. След центриране от корнер в наказателното поле на Черноморец се получи разбъркване и отблизо Георги Стефанов не пропусна да вкара.

В добавеното време на първата част, след центриране отдясно, Антон Узунов засече с глава в напречната греда.

Гол на Атлетик Куклен не бе зачетен в 56-ата минута заради засада.

Жулиен Парушев от наказателното поле разтресе напречната греда в 78-ата минута.

10 минути по-късно гостите можеха да стигнат до победата. Иван Ангелов бе изведен сам срещу вратаря, но Мартин Теменлиев показа класа и спаси.

Черноморец Бургас стигна до победата с гол в добавеното време на мача. Милен Танев пусна отличен пас към Антон Узунов, който отблизо не пропусна да се разпише.

След този успех Черноморец е на второ място с 29 точки, колкото и лидерът Загорец, а Атлетик Куклен е четвърти с 22 точки.