Черноморец не успя да победи във втори пореден мач на Югоизток

0
-
-

Отборите на Спартак Пловдив и Черноморец Бургас завършиха наравно 0:0 в среща от 21-ия кръг на Югоизточната трета лига. Това бе второ поредно нулево равенство за акулите,които остават лидери в групата ,но вече само с точка преднина пред Марица.

Несебър с нова загуба у дома- падна и от Извор(ВИДЕО+СНИМКИ)

Двубоят започна абсолютно равностойно, като първото полувреме най-чистото положение бе за гладиаторите, след като Георги Георгиев засече с глава центриране от ъглов удар, но топката мина встрани от вратата.

В 63-тата минута бе най-чистото положение в мача, след като Ерай Карадайъ от границата на малкото наказателно поле изкара топката в аут. След още 10 капитанът Кирил Георгиев можеше да засече добро подаване на Йордан Минев, но не можа да уцели хубаво топката. В 75-тата минута пред вратата на домакините настъпи голямо разбъркване и като по чудо топката не влезе в мрежата.

Две минути преди края  удар на Мантаров със странична ножица попадна право в ръцете на вратаря на домакините Петър Начев. В следващата атака Димитров стреля високо над вратата и срещата завърши без попадения.