Несебър с нова загуба у дома- падна и от Извор(ВИДЕО+СНИМКИ)

0

Несебър записа загуба с 1:3 срещу Извор /Горски извор/ в среща от 21-ия кръг на Югоизточната трета лига,която Kotasport.com излъчи директно от стадиона в морския град.

Срещата бе от много голямо значение за домакините,които продължават да търсят първа победа тази пролет. Само преди седмица те успяха да измъкнат точка при тежкото си гостуване на Гигант в Съединение, но продължават да са предпоследни с актив от 17 точки. А не успяха и днес срещу нова в групата.

Митко Плахов още в 4 -тата минута откри за гостите с удар по диагонала в горния ляв ъгъл.Спас Милушев напарви 0:2 в 35-тата след като бе изведен сам срещу вратаря и не сбърка.
Христо Христов в 50-тата вкара  след като засече с крак  центриране и направи резултата класически. Почетното попадение за домакините вкара  Гюрсел Осман в 53-тата минута ,след като бе изведен сам срещу вратаря и реализира отблизо.