Черно море спря пропадането с победа над Арда! Вратар с огромен гаф (ВИДЕО)

0
Снимка: chernomorepfc.bg
-
-

Черно море победи като домакин Арда (Кърджали) в мач от VII кръг на efbet Лига. „Моряците“ се наложиха с 2:0, нанасяйки първа загуба на водения от Николай Киров отбор.

В петата минута гостите от Кърджали достигнаха до първата опасност пред вратата на „моряците“. Милен Желев стреля опасно с глава след корнер, но топката се спря във външната страна на мрежата.

Черно море поведе след половин час игра. Панайотов пусна дълъг пас към наказателното поле на Арда. Вратарят Васил Симеонов сгреши фатално, като в опита си да изчисти позволи топката да мине под крака му. От това се възползва Матиас Курьор, който не сгреши на празна врата за 1:0.

Само 180 секунди след началото на втората час „моряците“ удвоиха аванса си.Удар с глава на Стефан Велев беше отби с мъка от стража Симеонов, а Курьор не сгреши при добавката за 2:0.

В 60-ата минута тийнейджърът Денислав Ангелов пропусна да направи 3:0 от чиста позиция. Младокът не успя да засече топката непосредствено пред рамката на Арда.