Черно море спечели варненското дерби при ветераните

0
cherno more dobrudzha veterani 111 600x340
-
-

Отборът на Черно море се класира на 1/2-финал в регионалния турнир за ветерани. Ексфутболистите на “моряците” постигнаха победа с 2:0 над градския съперник Спартак в среща, играна на Националната спортна база “Спортпалас”. Пламен Тимнев откри резултата с глава през първата част, а Тодор Каменов оформи крайното 2:0 в последната минута на мача. В последните 25 минути спартаклии играха с 10 души, тъй като Диан Генчев напусна с разтежение, а отборът нямаше други резерви
Така Черно море ще се изправи срещу победителя от двубоя между Лудогорец и Дунав Русе в мач за определяне на първенеца на Североизточната зона. Срещата на разградчани и русенци трябваше да се проведе днес, но бе отложенa заради лоши атмосферни условия. По всяка вероятност мачът ще се играе другата седмица.