Черно море и Локо (Пд) – две огромни нули (ВИДЕО)

0

Черно море Локомотив (Пловдив) в мач от XVII кръг на родния футболен елит. Съперниците изиграха изключително скучен мач на „Тича“, с почти никакви интересни моменти и пред двете врати. Затова говори и фактът, че мачът завърши с един точен удар, дело на Салинас, който обаче бе само за статистиката. Затова и логично последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 0:0.

В 7-ата минута Черно море бе много близо до гол. Родриго проби отдясно и центрира. Иса засече с глава от границата на вратарското поле, но топката премина на сантиметри от лявата греда.

Минутка по-късно Локомотив отговори. Салинас влезе в наказателното поле, но ударът му от чиста позиция бе твърде слаб и не затрудни Дюлгеров.

В 17-ата минута стражът на домакините бе на път да сгреши фатално, след като напусна наказателното си поле, но изчисти неубедително. Топката попадна у Момчил Цветанов, който опита да го прехвърли, но не намери очертанията на вратата.

През втората част скуката продължи да властва. Чак в 78-ата минута Черно море създаде нещо по-интересно. Ударът на Илиан Илиев от наказателното поле, обаче премина над вратата.